535 388 380
Spawanie materiału
Płytka skrawająca trójkątna
Obróbka części - wiercenie otworów
Mierzenie otworu suwmiarką elektroniczną
Spawanie materiału
Obróbka części w uchwytach na obrabiarce

Transportery płytkowe

Transporter płytkowy

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym systemy transportu wewnętrznego z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasze transportery i przenośniki płytkowe to profesjonalne rozwiązania stosowane w zakładach przemysłowych i halach magazynowych.

Oferowane produkty zostały zbudowane przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów, co zapewnia im odporność na wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych substancji chemicznych występujących w przemyśle. Są dedykowane do profesjonalnych zastosowań jako elementy linii produkcyjnych oraz montażowych.

Profesjonalne transportery i przenośniki płytkowe

Specjalistyczne przenośniki płytkowe oraz transportery płytkowe to zaawansowane technicznie rozwiązania wykorzystywane do transportu elementów lub kompletnych produktów w zakładach wytwarzających m.in. opakowania i artykuły spożywcze. Produkowane przez nas maszyny mogą służyć również jako bufory do kapslowania, napełniania czy etykietowania butelek. Wysokiej klasy konstrukcje dla przemysłu mają wiele zalet m.in.:

Oferowane rozwiązania mogą być wyprodukowane zgodnie ze szczegółową specyfikacją dostarczoną przez klienta i wyposażone w dedykowane mechanizmy (np. do spuszczania oleju, odtłuszczania czy rozdmuchiwania). Stosowane przez naszych projektantów technologie zapewniają, że w przypadku mechanicznego uszkodzenia taśmy transportującej jest ona wymieniana jako osobny element, bez konieczności naprawy całej maszyny. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Oferowane przez nas konstrukcje takie jak: przenośnik płytkowy czy łańcuch płytkowy charakteryzują się minimalnym wykorzystaniem przestrzeni, a jednocześnie są bardzo lekkie, solidne i funkcjonalne. Nie wymagają również specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych, a niezbędne przeglądy techniczne zostały zredukowane do minimum. Jeżeli szukasz profesjonalnych przenośników płytkowych i transporterów płytkowych – skorzystaj z naszych wyrobów!

Transportery i przenośniki płytkowe – najwyższa jakość materiałów

Nasze produkty są wykonane z wysokiej klasy elementów, takich jak profile aluminiowe wyróżniające się niepodatnością na uderzenia mechaniczne i działanie korozji oraz agresywnych substancji chemicznych. Specjalne wysokowydajne napędy i przekładnie charakteryzują się niezawodnością i wieloletnią trwałością nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych.

Zamawiane są głównie przez przedsiębiorstwa, które poszukują systemu do transportu wewnętrznego nieco cięższych materiałów, produktów czy podzespołów niż w przypadku przenośników taśmowych. Transportery płytkowe świetnie spisują się przy obsłudze towarów o wysokiej temperaturze i nieregularnych kształtach. Elastyczność i lekkość tego rozwiązania pozwala na dostosowanie go do warunków pracy w każdym przedsiębiorstwie niezależnie od wielkości zakładu, jakim dysponuje. Z kolei starannie wykonana konstrukcja z odpowiednio dobranych materiałów daje pewność dobrej żywotności.

Oferujemy transportery płytkowe w wersji zarówno prostoliniowej, jak i skrętnej. Są one polecane m.in. do:

  • opakowań metalowych i plastikowych,
  • butelek i słoików,
  • kartonów zbiorczych.

Kontakt

Kontakt:

tel. 535 388 380
biuro@remitech.pl

Hala produkcyjna:

05-530 Czersk
Książąt Mazowieckich 15