535 388 380

Stoły obrotowe

Frezowanie i wiercenie detali w metalowych częściach wymaga bezkompromisowej precyzji. Poszczególne elementy mechanizmów zębatych, mimośrodów czy ślimacznic, wychodzących spod ręki specjalisty, muszą idealnie do siebie pasować. Dlatego każdy operator maszyn do obróbki musi korzystać z niezawodnego wsparcia, jakim są stoły obrotowe. Ich prawidłowe użycie ze skrupulatnym zachowaniem wyliczonych ustawień to podstawa do uruchomienia wierteł, narzędzi i końcówek skrawających. Dopiero wtedy można wydobyć spod nich ostateczny kształt wytwarzanej części.

Zaletą obróbki, zarówno ręcznej, jak i numerycznej CNC, jest możliwość dokładnego odwzorowania rysunku projektowego w wytwarzanym elemencie bez najmniejszych odchyleń. Największą precyzję umożliwi odpowiednie mocowanie na doskonałej powierzchni roboczej. Nasze stoły robocze, zaopatrzone w pokrętło do ustawiania zamocowanego półproduktu względem wiertła czy frezu, oferują dokładność do tysięcznych części milimetra. W manualnej wersji jeden obrót kołem oznacza przesunięcie obwodu o cztery stopnie. Można go ustawić ręcznie i doprecyzować pomiar przy pomocy noniusza lub zestawić ze sprzętem pozycjonującym CNC.

Korzystając z długoletniego doświadczenia związanego z obróbką i skrawaniem, proponujemy wyłącznie stoły obrotowe, które pozwolą na osiągnięcie maksymalnej dokładności przy wierceniu lub frezowaniu. Oferujemy Państwu znakomite narzędzie, niezbędne w wyposażeniu stanowiska pracy w każdym warsztacie. Niezawodne ruchome płaszczyzny robocze z oprzyrządowaniem mogą zdecydować o sukcesie w realizacji niejednego zamówienia.

Stoły obrotowe z gwarancją precyzji i niezawodności

Produkujemy stoły obrotowe z surowców najwyższej jakości. Żeliwne korpusy gwarantują stabilność nawet przy dużych prędkościach i ponadstandardowym obciążeniu. Oferujemy sprawdzone produkty, zaopatrzone precyzyjne łożyska z hartowaną przekładnią. Ich głowice są wyposażone również w łożyska skośne. Dzięki temu stworzone przez nas stoły obrotowe mogą służyć do precyzyjnej obróbki w pionie, poziome oraz pod nachyleniem kątowym.

urządzenia te stosujemy do buforowania produktu zarówno na początku linii produkcyjnej jak i na jej końcu. Dzięki temu operator ma więcej czasu na załadunek lub na odbiór produktu.

To rozwiązanie sprawdza się głownie w przemyśle:

  • Spożywczym.
  • Farmaceutycznym.
  • Kosmetycznym.

Proponujemy sprzęt, który daje dużo możliwości zastosowania. Do jego instalacji nie potrzeba wiele miejsca. Mimo niedużych gabarytów cechuje go solidna konstrukcja, brak luzów i niewielki stopień wibracji wytwarzanych przy obróbce. Gwarantujemy niezawodność uchwytów szczękowych i wszystkich części służących do mocowania. Mogą zostać poddane długiej eksploatacji – wszystkie komponenty, nie tylko obrotowe, zostały wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na zużycie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy

Kontakt:

tel. 535 388 380
biuro@remitech.pl

Hala produkcyjna:

05-530 Czersk
Książąt Mazowieckich 15