535 388 380
Spawanie materiału
Płytka skrawająca trójkątna
Obróbka części - wiercenie otworów
Mierzenie otworu suwmiarką elektroniczną
Spawanie materiału
Obróbka części w uchwytach na obrabiarce

Profesjonalne przenośniki rolkowe

Nasze przedsiębiorstwo produkcyjne, które od 2011 r. specjalizuje się w dostarczaniu wydajnych rozwiązań dla przemysłu, oferuje profesjonalne przenośniki rolkowe. Wykonane z solidnych i trwałych profili aluminiowych konstrukcje są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji chemicznych.

Dostarczane przez nas maszyny są niezawodne i charakteryzują się wieloletnią trwałością oraz wysoką kulturą pracy. Są dedykowane do specjalistycznych zastosowań w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, halach magazynowych i wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych.

Solidne i trwałe przenośniki rolkowe od producenta

Każdy oferowany przez nas przenośnik rolkowy wyposażony jest w wydajny i bezawaryjny napęd zapewniający nieprzerwaną pracę nawet podczas intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych. Zastosowane technologie umożliwiają szybki i sprawny transport materiałów w dowolnym kierunku. Jednocześnie konstrukcje są łatwe w montażu, dzięki odpowiednim rozwiązaniom projektowym. Sama instalacja rolek oraz ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe nie wymagają demontażu całej maszyny. Wśród zalet dostarczanych przez nas produktów warto wymienić:

Produkowane przez nas przemysłowe przenośniki rolkowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Gwarantują brak drgań i płynny ruch podczas przenoszenia ich na specjalnej taśmie. Sama konstrukcja nośna może być również dodatkowo zabezpieczona przed korozją malowaniem proszkowym na wybrany kolor z palety RAL.

Systemy projektowane i dostarczane przez naszą firmę mogą być dodatkowo wyposażone w elementy automatyki takie jak stopery, czujniki ruchu czy specjalistyczne kamery. Pozwala to na współpracę z istniejącymi już rozwiązaniami.

Tego rodzaju systemy transportu wewnętrznego są dostępne w ramach modeli grawitacyjnych i wyposażonych w napęd. Stosuje się je przede wszystkim do przenoszenia przedmiotów o dużej wadze oraz zapakowanych kartonów. Wynika to z faktu, że konstrukcje rolkowe bardzo dobrze znoszą nawet znaczne obciążenia. Ich uniwersalność pozwala z powodzeniem wykorzystywać je w wielu branżach, m.in. w przemyśle, produkcji czy transporcie.

Mamy wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę na temat wdrażania maszyn do transportu bliskiego w zakładach przemysłowych. Jeśli szukasz profesjonalnych i trwałych przenośników rolkowych do swojej linii produkcyjnej – skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Kontakt

Kontakt:

tel. 535 388 380
biuro@remitech.pl

Hala produkcyjna:

05-530 Czersk
Książąt Mazowieckich 15