535 388 380

Systemy wizyjne

Systemy wizyjne

Ciągłe podnoszenie wydajności pracy, automatyzacja prostych i powtarzalnych czynności oraz zastępowanie ludzkich rąk maszynami, urządzeniami i systemami to obecnie warunek konieczny do osiągnięcia wysokiej efektywności w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych i technologicznych. Jednym z coraz powszechniej wykorzystywanych rozwiązań są systemy wizyjne dostępne za pośrednictwem naszej firmy. To udana i zyskowna inwestycja dla firm, które chcą się rozwijać, poprawiając jakość wytwarzanych produktów czy precyzję oraz systematyczność działania.

Nowoczesny przemysł wciąż stawia na postęp, m.in. poprzez odciążanie pracowników od najprostszych obowiązków i umożliwienie im zajęcie się innymi, ważniejszymi sprawami. Właśnie takie efekty gwarantują systemy wizyjne, które są odpowiedzią na rygorystyczne normy jakościowe dotyczące wielu produktów, współczesne wymagania rynkowe i dążenie do optymalizacji zarówno wydajności, jak i kosztów pracy. W jaki sposób można w praktyce wykorzystać system wizyjny? Oto przykłady jego zastosowania:

Oferowane przez naszą firmę systemy wizyjne są z powodzeniem wykorzystywane w firmach z wielu gałęzi przemysłu, w tym m.in. w:

Projektowane i wdrażane przez nasz zespół rozwiązania są zorientowane na maksymalizację wydajności przy obniżeniu kosztów pracy. Dzięki automatyzacji takich procesów jak np. kontrola jakości, sortowanie towarów czy pozycjonowanie podzespołów konstrukcyjnych można poprawić efektywność, a co za tym idzie – zyski przedsiębiorstwa produkcyjnego. To główny powód, dla którego warto inwestować w systemy wizyjne oferowane przez naszą firmę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby, wymagania i możliwości współpracujących z nami Klientów są bardzo różnorodne, dlatego wdrażane projekty zawsze mają indywidualny charakter i są niepowtarzalne. Od początku do końca dostosowujemy systemy wizyjne do specyfiki ich przeznaczenia, tak aby w jak najskuteczniejszy sposób realizowały określone zadania. Zajmujemy się montażem zarówno samych urządzeń, jak i instalacją oprogramowania przeznaczonego do ich obsługi.

W naszej działalności kluczowi są ludzie – wysoko wykwalifikowani fachowcy, dla których inżynieria przemysłowa to przedmiot codziennej działalności. Budowane przez lata doświadczenie świadczy o umiejętnościach zawodowych i zarazem zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci. Systemy wizyjne są jedną z naszych specjalności – nowoczesną usługą pozwalającą na maksymalizacji efektywności pracy przedsiębiorstwa. Warto je wykorzystać niezależnie od branży – przyniesie zyski w każdej firmie, w której odbywają się powtarzalne procesy produkcyjne, technologiczne, montażowe czy kontrolne.

Rola projektowanych i montowanych przez nasz zespół systemów wizyjnych polega na zbieraniu, a następnie analizowaniu danych z otoczenia. Do pozyskiwania kluczowych informacji używa się z reguły różnego rodzaju detektorów, sensorów bądź kamer, Rejestrują one zdefiniowane wcześniej parametry obsługiwanych obiektów – nie tylko ruch, ale też np. wielkość produkowanego elementu czy poprawność wygrawerowanego napisu. Pozyskane przez system wizyjny informacje są przetwarzane przez odpowiednio zaprogramowane algorytmy, które podejmują decyzje np. o zaakceptowaniu czy odrzuceniu danego podzespołu, porównując jego parametry z pożądanymi.

Mamy świadomość, że rozwiązania automatyzujące pracę odgrywają kluczową rolę dla działalności przedsiębiorstw z sektora przemysłu, dlatego dostarczamy wysoce precyzyjne i trwałe systemy wizyjne. Do ich wykonania stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały, które gwarantują bardzo dobrą wytrzymałość. Konfigurowalność dostarczanych przez nas konstrukcji to ich kolejna ważna cecha. Możliwa za ich sprawą automatyzacja pracy to gwarancja realnych zysków.

Na potrzeby Klientów z wielu branż wdrażamy systemy wizyjne, które pozwalają na dostarczanie produktów najwyższej jakości. Ich kontrolą mogą bowiem zajmować się odpowiednio zaprogramowane urządzenia, a one nie mają prawa się mylić i zawsze oceniają dany przedmiot czy zjawisko w jednakowy sposób. Przy minimalizacji kosztów i jednoczesnym podniesieniu produktywności przedsiębiorstwo uzyskuje oczywiste korzyści, dlatego opłaca się inwestować w oferowane przez nas systemy wizyjne.

Przed realizacją projektu dokładnie analizujemy potrzeby i wymagania Klienta, tak, aby dostarczyć rozwiązania, które odpowiadają specyfice konkretnej działalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów zlecenia i zaplanowania współpracy. Poza wysoką jakością świadczonych usług i montowanych urządzeń zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki finansowe współpracy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy

Kontakt:

tel. 535 388 380
biuro@remitech.pl

Hala produkcyjna:

05-530 Czersk
Książąt Mazowieckich 15